Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Üyelik İşlemleri

Üyelik

Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri

Fiil ehliyetine sahip bulunan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve Mevzuatın öngördüğü koşullarını taşıyan her gerçek ve tüzel kişi bu derneğe üye olma hakkına sahiptir. Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olması da gerekir. Onursal üyelik için bu koşul aranmaz.

Dernek başkanlığına yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu, dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir.

Derneğin asıl üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine yönetim kurulunca üyeliğe kabul edilen kişilerdir.

Derneğe maddi ve manevi bakımdan önemli destek sağlamış bulunanlar yönetim kurulu kararı ile onursal üye olarak kabul edilebilir.

Üyelik formunu indirmek için buraya tıklayın. Formun ilgili yerlerini doğru şekilde doldurduktan sonra This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. Kayıt ücreti 10 TL ve aylık aidat ücreti ise 1 TL dir.

Mevcut Üyelerimize Duyurulur

Halen derneğimize üye olan hemşehrilerimiz üyelik aidatlarını aşağıdaki hesap numaralarına yatırabilir. Dekontlarını yukarıdaki e-posta adresimize veya (0224) 2523848 nolu Fax numarasına fakslamaları rıca olunur. Makbuzlarını istedikleri zaman gelip dernek merkezimizden alabilirler.

Ayrıca ekte bulunan aidat ödeme formunun yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra doldurup (0224) 2523848 nolu faksımıza göndererek, aidat borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Bir aylık üyelik aidatı 1 TL dir. İsteyenler bir yıllık aidat tutarı olan 12 TL yi tek seferde de ödeyebilir.

Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği adına

Hesap No: AKBANK Gençosman Şubesi

Şube Kodu: 0307 / Hesap No: 0098029

IBAN No: TR84 0004 6003 0788 8000 0980 29

 

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
617919
BugünBugün19
DünDün138
Bu HaftaBu Hafta697
Bu AyBu Ay6407
ToplamToplam617919
Online Ziyaretçi: 3

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848