Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Hakkımızda

Hakkımızda

Logo
     Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği 2005 yılı sonunda kurulmuştur. Kuruluş amacımız, yaşadığımız bölgede sayıca önemli bir yer tutan  biz Koşukavaklıları aynı çatı altında bir araya getirerek sorunlarımızı paylaşacağımız ve birlikte çözümler üreteceğimiz bir platform oluşturmak; sahip olduğumuz iyi niyet, yardımlaşma, dayanışma duygusu ve birlikte hareket edebilme arzusunu sonuç verecek biçimde aynı mecraya akıtmaktır. Çünkü günümüz modern toplumunda sesini duyurabilmenin yolu bildiğiniz gibi örgütlenerek güç olmaktan geçmektedir. Biz bu yolda ciddiyetle ilerlediğimizi düşünüyoruz ve her zamanki gibi değerli katkılarınızı bekliyoruz.

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
617917
BugünBugün17
DünDün138
Bu HaftaBu Hafta695
Bu AyBu Ay6405
ToplamToplam617917
Online Ziyaretçi: 4

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848