Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Dernekten Haberler

Dernek yönetimi olarak YILDIRIM YETKİLİ SERVİS firmasını ve Sn. Sezgin ÇELİK'i ziyaret ettik.


Dernek başkanımız Sn. Yılmaz Mutlu önderliğinde Koşukavak Derneği yönetimi olarak 06 Nisan 2018 tarihinde YILDIRIM YETKİLİ SERVİS firmasını ve değerli hemşehrimiz ve sponsorumuz Sn. Sezgin ÇELİK'i ziyaret ettik. Sn. Sezgin ÇELİK ile hem fikir alışverişinde bulunduk hem de derneğimize yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerimiz sunduk.

Dernek yönetimi olarak SKY GAYRİMENKUL firmasını ve Sn. Ali HAFIZOĞLU'nu ziyaret ettik.

Dernek başkanımız Sn. Yılmaz Mutlu önderliğinde Koşukavak Derneği yönetimi olarak 06 Nisan 2018 tarihinde SKY GAYRİMENKUL firmasını ve değerli hemşehrimiz ve sponsorumuz Sn. Ali HAFIZOĞLU'nu ziyaret ettik. Sn. Ali HAFIZOĞLU ile hem fikir alışverişinde bulunduk hem de derneğimize yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerimiz sunduk.

13. Dayanışma Gecesine Katkı Sağlayan Sponsorlarımıza Teşekkür Plaketi Sunuldu

Derneğimizin 13. Geleneksel Dayanışma Gecesine katkı sağlayan sponsorlarımızı dernek başkanımız Sn. Yılmaz Mutlu ve yönetim kurul üyelerimizle birlikte teşekkür ziyaretinde bulunduk. Ziyaret edilen firmaların yetkililerine günün anısına hazırlanan plaketler sunuldu ve kendilerine dernek adına teşekkürlerimizi ilettik. Derneğimize hiç bir zaman katkılarını esirgemeyen değerli hemşehrilerimize iş hayatlarındaki başarılarının daim olmasını dileriz. Onlar bizim her zaman gurur kaynağımız olmuşlardır.

Devamını oku...

Dernek yönetimi olarak Nilüfer Belediye Başkanı Sn. Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ettik.

Dernek başkanımız Sn. Yılmaz Mutlu ve yönetim kurul üyelerimiz ile birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Sn. Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ettik. Derneğimizin Bursa ve Bulgaristan Koşukavak’ta yapmış olduğu sosyal , kültürel ve yardımlaşma faaliyetlerimiz hakkında sayın belediye başkanımızı bilgilendirerek fikir alış verişinde bulunduk. Ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti dile getiren belediye başkanımıza ve ekibine başarılar diledik.

Devamını oku...

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
617917
BugünBugün17
DünDün138
Bu HaftaBu Hafta695
Bu AyBu Ay6405
ToplamToplam617917
Online Ziyaretçi: 5

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848