Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Faaliyetler

Koşukavaklılar Geneleksel Panayır Şöleninde Buluştular

Derneğimizin her yıl düzenlediği piknik etkinliğinin bu yıl 6. 'sı Koşukavak Panayırı ve Piknik Şöleni adı altında Hürriyet Ziraat Parkı'nda yapıldı. Geçmiş yıllara oranla daha büyük ilgi gören etkinlik renkli görüntülerle doluydu. Güreş müsabakaları, çeşitli oyun ve yarışmalarla renklenen

etkinliğe katılanlar geç saatlere kadar eylence dolu bir gün geçirdiler. Her yıl buluşup hasret gideren Koşukavaklılar bu yıl da dünyanın çeşitli ülkelerinden ve özellikle de Bulgaristan ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen hemşerileriyle kucaklaştı. Klasik müzik ve şiir dinletisiyle başlayan etkinliğin sanatçı konuğu ise Bulgaristan'ın ünlü seslerinden Extra Nina oldu. Güzel şarkıcı seslendirdiği şarkılarla keyifli anlar yaşatırken yöre sanatçıları da gün boyu ardı sıra sahne aldılar. Dernek Başkanı Dr. Sadık Cesur gösterilen ilgiye teşekkür etti.

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
403002
BugünBugün156
DünDün209
Bu HaftaBu Hafta1309
Bu AyBu Ay7034
ToplamToplam403002
Online Ziyaretçi: 3

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

İhsaniye Mah. Kıbrıs Sok. No:8 Nilüfer / BURSA
Tel: 0224 2523848