Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Faaliyetler

Kurban Bayramında Ortak Kazan Kaynatma, Bayramlaşma ve Temsilciliğimizin Açılış Etkinliği Yapıldı

Bu yılki Kurban Bayramı bayramlaşma merasimi ve temsilciliğimizin açılış töreni 23 Ağustos 2018 tarihinde hemşehrilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Yöremizin geleneklerinden olan kazanlarda pişirilen kurban etleri gelen misafirlerimize ikram edildi. Dernek başkanımız Sn. Yılmaz Mutlu bu anlamlı günde tüm hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramını kutlayarak, Koşukavaklılar Derneğine Güneştepe Mahallesinde bulunan temsilcilik binasını tahsis eden Sn. Ali Bostancı ve ailesine derneğimiz adına teşekkür etti. Bu güzel mekanın ileride tüm üyelerimizin buluşup keyifle sohbet edecekleri bir mekan haline getirmek istediklerini anlattı. Yıl içerisinde gerçekleştirilen Sosyal ve Kültürel faaliyetlerden bahseden başkanımız bu etkinliklerin önemini belirterek katılım sağlanması konusunda destek istedi. Ayrıca teşrifleri ile bizleri onurlandıran Nilüfer Belediye Başkan Vekili Sn. Atakan Çorbacı, Bal-Göç Başkan Yardımcısı Sn. Kader Özlem, Cebel Dernek Başkanı Sn. Gürçay Cem, Eğridereliler Derneği Yönetim Kurul Üyesi Sn. Enis Güneş, Yöremizin değerli İş adamlarına, kıymetli üyelerimize, ayrıca derneğimize kurban bağışı yapan hayırsever hemşehrilerimize ve bu nefis yemekleri hazırlayan dernek kurucularından Kardeşler Lokantası ailesine de en içten teşekkürlerini iletti.

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
617919
BugünBugün19
DünDün138
Bu HaftaBu Hafta697
Bu AyBu Ay6407
ToplamToplam617919
Online Ziyaretçi: 2

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848