Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Faaliyetler

Derneğimiz tarafından bu Ramazan ayında da Koşukavak ve Bursa da erzak dağıtımı yapıldı.

Derneğimiz her sene olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında Bursa ‘da 250 Koşukavak'ta 690 ihtiyaç sahibi aileye ulaşarak Sponsor firmalarımızın, yöremizin hayırsever iş adamları ve kıymetli hemşehrimizin yapmış oldukları değerli bağışları ile hazırlanan erzak paketleri derneğimizin yönetim kurul üyeleri, Koşukavak Belediyesi temsilcileri ve yöremizin muhtarları ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmıştır.

Bu hayırlı işte katkısı ve emeği olan herkese sonsuz teşekkürler. Yapmış olduğumuz ibadet ve yardımları Allah kabul etsin.

Devamını oku...

RAMAZAN Paketi yardım kampanyası.

 

 KOŞUKAVAK DERNEĞİ olarak, her yıl RAMAZAN ayında düzenlemiş olduğumuz yardım paketi kampanyasına siz değerli dostlarımızın destklerini bekliyoruz.

 

HADİS-İ ŞERİF

"Bir mümin, aç bir mümini doyurursa, Allah da
o kimseyi cennet meyveleriyle doyuracaktır.
Yine bir mümin, susuz kalan bir mümine bir
şeyler içirip susuzluğunu giderirse, Allah
kıyamette ona (misk ile mühürlenmiş lezzetli bir
içecek olan) 'Rahîk-ı Mahtûm'dan içirecektir.
Yine bir mümin, elbiseye ihtiyacı olan bir
mümini giydirirse, Allah da ona cennetin
yemyeşil elbiselerinden giydirecektir."

Ali Durmaz Futbol Turnovası Devam Ediyor

Bal-Göç Derneğinin düzenlemiş olduğu Geleneksel Ali Durmaz Futbol Turnuvasında, Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği Futbol takımı bu güne kadar gerçekleştirdiği karşılaşmalarda iki galibiyet bir mağlubiyet almıştır. 30 Nisan Pazartesi saat 22:00'da turnuvanın iddialı takımlarından olan Batıtrakya ile sahaya çıkacaktır. Bugüne kadar üstün başarılar gösteren Koşukavak Derneği Futbol Takımına Yönetim Kurulu karşılaşmada başarılar diler.

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
440083
BugünBugün217
DünDün332
Bu HaftaBu Hafta217
Bu AyBu Ay6167
ToplamToplam440083
Online Ziyaretçi: 3

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848